Produkty spożywcze

Jesteś tutaj: » Strona główna » Alkohole

Alkohole

Produkty od 1 do 20 z 310

ciemne ziołowe senojo

 ciemne ziołowe senojo

Mieszanka kardamonu, anyżu, pomarańczy i wielu innych przypraw sprawiła, że to piwko zimową porą nie zalega w magazynie. więcej »
Dodano: 2018-01-19
vilniaus alus

piwo ciemne pszeniczne

 piwo ciemne pszeniczne

Ciemne pszeniczne ekstrakt 14,5, alkohol 5,6. To nieco cięższe piwo dedykowane jest dla tych piwoszy, którzy znają umiar. Jedno wystarczy. więcej »
Dodano: 2018-01-19
vilniaus alus

jasne niefiltrowane baltojo tilto

 jasne niefiltrowane baltojo tilto

Piwo jasne, niefiltrowane, lekko słodkawe (cecha charakterystyczna dla piw z browaru Vilniaus Alus), nie za gorzkie więcej »
Dodano: 2018-01-19
vilniaus alus

piwo jasne e.w. 14,7 AIPA

 piwo jasne e.w. 14,7 AIPA

Browar, po długich pertaktacjach, zdecydował się na piwo w stylu aipa. Piwo charakteryzuje sie... drogimi chmielami. więcej »
Dodano: 2018-01-19
vilniaus alus

Obj. alkoholu:14
70:%
Pojemność:l

Cydr Lubelski

Jak mówi nazwa cydr lubelski wywodzi się z Lubelszczyzny. Jest to niezwykły region. Odznacza się on przepięknym krajobrazem i dużym zróżnicowaniem kulturowym. Lubelszczyzna słynie z wieloletnich tradycji sadowniczych. Jest na drugim miejscu pod względem wielkości jabłkowym zagłębiem na terenie naszego kraju. W Lubelskich sadach spotkamy najstarsze i unikalne odmiany jabłoni m.in. Boskoop, Kosztela, Kronselka, Szara reneta czy Antonówka. Nietypowe położenie, zróżnicowanie rzeźby terenu, dobre gleby i odpowiedni klimat sprawia, iż owoce zbierane w tym regionie mają cudowny aromat i smak, który przenika do produkowanego cydru. więcej »
Dodano: 2017-12-12
Cydr Lubelski

Akcesoria do wyrobu alkoholi domowych

 Akcesoria do wyrobu alkoholi domowych

W naszym sklepie znajdą Państwo akcesoria do wyrobu alkoholi takich jak wina, piwa, nalewki, czy też wódki. Polecamy drożdże gorzelniane, zaprawki do alkoholu, esencje, destylatory, beczki, butelki, balony, alkoholomierze i wiele innych. Dla piwoszy proponujemy chmiel-granulat, drożdze piwowarskie, slody i ekstrakty słodowe i wiele innych. Zapraszamy! więcej »
Dodano: 2017-05-09
Brak danych

EXTREME 8KG

 EXTREME 8KG

Drożdże gorzelnicze SpiritFerm - najwyższa jakość za rozsądną cenę. Drożdże aktywne SpiritFerm Extreme 8kg Instrukcja: rozpuścić 8kg cukru w gorącej wodzie, przelać do fermentatora i dopełnić zimną wodą do objętości 25l. Do nastawu o temp. 20-350C wsypać całą zawartość torebki drożdży i dobrze wymieszać. Czas fermentacji 3-4 dni. Skład: drożdże, pożywka, witaminy i mikroelementy. Masa netto 145g. Fermentacja przebiega burzliwie. Nie należy używać rurek fermentacyjnych ani korków, nie stosować pokryw w pojemnikach fermentacyjnych. więcej »
Dodano: 2017-04-04
SPIRIT FERMCena: 8 zł

VODKA STAR

 VODKA STAR

Drożdże Alcotec Vodka Star Turbo Yeast to specjalnie wyselekcjonowane i wysoko alkoholizujące drożdże przeznaczone do fermentacji nastawów cukrowych. Zestaw zawiera dawkę enzymów ułatwiających fermentację. Nastawy po drożdżach Alcotec dają po destylacji bardzo czysty alkohol. Fermentują do 14% w ciągu 5-6 dni. Jako jedne z niewielu można łączyć je w duże nastawy. Instrukcja: Rozpuścić wybraną ilość cukru w ciepłej wodzie, przelać do fermentatora i dopełnić ciepłą wodą do objętości 25l. Do nastawu o temp. 20-30C wsypać całą zawartość opakowania i dobrze wymieszać. Optymalna temp. fermentacji to 22-27C. Fermentacja przebiega burzliwie. Nie należy używać rurek fermentacyjnych ani korków oraz pokryw w pojemnikach fermentacyjnych. więcej »
Dodano: 2017-04-04
ALCOTECCena: 9.5 zł

Obj. alkoholu:14
00:%

COOBRA48

 COOBRA48

Drożdże Coobra 48 Nowa mieszanka, możliwa fermentacja do 21% Coobra 48 to nowa i niezwykle skuteczna mieszanka drożdży, pożywki i mikroelementów, cechująca się niezwykle wydajną „pracą”: 6kg cukru w nastawie – czas fermentacji około 48H – do 14% 8kg cukru w nastawie – czas fermentacji około 120H – do 19% Aby fermentacja mogła dojść do 21% z 9kg cukru, temperatura fermentacji musi cały czas utrzymywać się pomiędzy 18-240C, należy schładzać nastaw jeżeli będzie to konieczne. Czas fermentacji w tym przypadku to 7-10 dni. Najlepsze efekty uzyskamy używając 10kg glukozy zamiast cukru. Zawartość: drożdże, pożywka, enzymy, witaminy oraz mikroelementy. więcej »
Dodano: 2017-04-04
COOBRACena: 11.6 zł

Obj. alkoholu:21
00:%

DROŻDŻE GORZELNICZE

 DROŻDŻE GORZELNICZE

Drożdże gorzelniane SpiritFerm MOSKVA STYLE. Są to specjalnie wyselekcjonowane i wysoko alkoholizujące (do 20%) drożdże przeznaczone do fermentacji nastawów cukrowych, które przefermentują 6kg cukru w 2 dni, uzyskamy zacier ok. 14% lub przefermentują 8kg cukru w 5 dni, uzyskamy zacier ok. 20%. Instrukcja: rozpuścić 6-8 kg (w zależności od tego, jak mocny zacier chcemy uzyskać) cukru w 21L ciepłej wody. po ostudzeniu do około 25°C dodajemy zawartość torebki i solidnie mieszamy 1 minutę. temperatura pracy: zalecane jest, aby fermentacja przebiegała w temperaturze 20 - 30°C, przy czym najkorzystniejsza jest temperatura 25°C. Doprowadzenie do przekroczenia 35°C spowoduje zastopowanie pracy drożdży. czas fermentacji: 2-5 dni. wydajność: ok. 14-20% alkoholu (z 6-8kg cukru) UWAGA Ze względu na bardzo burzliwy przebieg fermentacji, ważne jest, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca w fermentatorze - najlepiej, aby na 21 litrów nastawu przeznaczyć pojemnik fermentacyjny 30 litrów. Pokrywa pojemnika musi zostać położona luźno, w żadnym wypadku niedociśnięta. W przypadku korzystania z balonu nie należy używać rurki fermentacyjnej ani korka. Czas fermentacji może ulec zmianie w zależności od panujących warunków. więcej »
Dodano: 2017-04-04
SPIRIT FERMCena: 9 zł

Obj. alkoholu:20
00:%

Drożdże Gorzelniane

 Drożdże Gorzelniane

Drożdże gorzelnicze SpiritFerm MOSKVA STYLE. Są to specjalnie wyselekcjonowane i wysoko alkoholizujące (do 20%) drożdże przeznaczone do fermentacji nastawów cukrowych, które przefermentują 6kg cukru w 2 dni, uzyskamy zacier ok. 14% lub przefermentują 8kg cukru w 5 dni, uzyskamy zacier ok. 20%. Instrukcja: rozpuścić 6-8 kg (w zależności od tego, jak mocny zacier chcemy uzyskać) cukru w 21L ciepłej wody. po ostudzeniu do około 25°C dodajemy zawartość torebki i solidnie mieszamy 1 minutę. temperatura pracy: zalecane jest, aby fermentacja przebiegała w temperaturze 20 - 30°C, przy czym najkorzystniejsza jest temperatura 25°C. Doprowadzenie do przekroczenia 35°C spowoduje zastopowanie pracy drożdży. czas fermentacji: 2-5 dni. wydajność: ok. 14-20% alkoholu (z 6-8kg cukru) UWAGA Ze względu na bardzo burzliwy przebieg fermentacji, ważne jest, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca w fermentatorze - najlepiej, aby na 21 litrów nastawu przeznaczyć pojemnik fermentacyjny 30 litrów. Pokrywa pojemnika musi zostać położona luźno, w żadnym wypadku niedociśnięta. W przypadku korzystania z balonu nie należy używać rurki fermentacyjnej ani korka. Czas fermentacji może ulec zmianie w zależności od panujących warunków. więcej »
Dodano: 2016-11-10
Coobra, SpiritfermCena: 9.9 zł

Rollbar nalewak do piwa

 Rollbar nalewak do piwa

W ofercie posiadamy Rollbar - kompletny nalewak do piwa. Proponujemy wynajem na wszelkie rodzaju imprezy plenerowe. więcej »
Dodano: 2016-05-01
Brak danych

Wina włoskie

 Wina włoskie

Miłośnicy włoskich win znajdą u nas wspaniałe wina z: Piemontu - Dolcetto d'Alba, Barbera d'Alba, Langhe Nebbiolo, Barolo z winnicy Gianfranco Alessandria, Apulii - Primitivo Bocca Della Verita, Serre di Sant'elia(Negroamaro), Artiglio Rosso Primitivo i Artiglio Salento Bianco z winnicy Cantine de Falco, Veneto - I Gadi Pinot Grigio, I Gadi Chardonnay, I Gadi bardolino, Cornale Soave, Cornale Merlot, Corte Pitora Valpolicella z winnicy Bennati, oraz aksamitne, dobrze zbudowane Chianti, intensywne Vino Nobile di Mintepulciano oraz intensywne i nasycone wina z Sycylii. więcej »
Dodano: 2016-07-17
m.inn. Gianfranco Alessandria, Cantine de Falco, Gattavecchi, Nicolis

Pojemność:l
Kraj pochodzenia:Włochy

Wina hiszpańskie

 Wina hiszpańskie

Intensywne, aromatyczne, doskonale wyważone wina z Regionu Rioja: Perseverance Burgo Viejo. Świeże, delikatnie cytrusowe El Lagar de Isilla Verdejo z Ruedy, głebokie w smaku, leżakowane w beczkach czerwone El Lagar de Isilla z regionu Ribera del Duero. W ofercie posiadamy również inne wina z Hiszpanii. Zapraszamy! więcej »
Dodano: 2016-07-17
El Lagar de Isilla, Bodegas Burgo Viejo

Pojemność:l
Kraj pochodzenia:Hiszpania

Wina musujące

 Wina musujące

W naszej ofercie znajdziecie: Hiszpania - delikatnie orzeźwiająca i owocowa Cava Ex Brut Nature, intensywna Cava Provilegio De Romale, aromatyczna Vina Romale Brut Nature. Włochy - świeże, orzeźwiające Prosecco La Ceriola. Portugalia - lekkie Espumante de Vinho Verde. więcej »
Dodano: 2016-07-17
Bodegas Romale, Bodegas Ruiz Torres, Podere alla Quercia, Vercoope

Pojemność:l
Kraj pochodzenia:Hiszpania
Włochy
Portugalia

Wino na wesele

 Wino na wesele

Oferujemy: - wina wyjątkowe, od cenionych i sprawdzonych producentów, stawiających na jakość, - wina dostępne w dobrych restauracjach, co świadczy o ich niewątpliwej jakości, - wina, których nie znajdziecie w supermarketach. Pomożemy Wam skalkulować odpowiednią ilość wina i doradzimy jakie wino dobrać do Waszego menu weselnego. więcej »
Dodano: 2016-07-17
Brak danych

Kosze prezentowe

 Kosze prezentowe

Piwnica Smaków, jak co roku wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowała kolekcję koszy świątecznych, w których proponujemy szeroki wybór wyselekcjonowanych, oryginalnych i eleganckich trunków oraz smakołyków, które mogą stanowić doskonały prezent świąteczny dla najbliższych oraz osób dla Was szczególnie ważnych, zasługujących w ten wyjątkowy czas na pamięć. Elastyczność oferty i możliwość przygotowania indywidualnych kompozycji spowoduje, że każdy zestaw będzie wyrazem największego uznania. więcej »
Dodano: 2016-07-17
Piwnica Smaków

WINE NOT

 WINE NOT

W naszej ofercie znajdziecie 4 rodzaje wina w puszcze WINE NOT: wino białe chardonnay - pełne dojrzałego, owocowego smaku soczystych cytrusów.wino białe musujące chardonnay - eksplozja owocowego smaku chardonnay połączona z orzeźwiającym musowaniem.wino różowe musujące grenache - uwodzi bogatym smakiem truskawek, poziomek i malin.wino czerwone merlot - idealnie złożone czerwone wino z soczystego szczepu merlot o smaku dojrzałych, ciemnych owoców. więcej »
Dodano: 2016-07-17
Pakowane przez: SA CACOLAC, FRANCJACena: 7.99 zł

Obj. alkoholu:12
00:%
Pojemność:l
Kraj pochodzenia:Francja

Sprzęt dla piwowarów domowych

 Sprzęt dla piwowarów domowych

Ocieplona kadź warzelna, pojemność robocza 20l Mieszadło trzy łopatkowe Zawór nierdzewny 1′ Silnik 12V Więcej informacji pod nr. telefonu lub na https://beersteelconcept.wordpress.com więcej »
Dodano: 2016-06-03
Beer Steel ConceptCena: 1600 zł

wina hurt

 wina hurt

Główną gałęzią naszej działalności jest import wyśmienitych win lanych oraz butelkowych z winnych regionów Słowacji, Macedonii oraz Węgier. Każdy amator tego magicznego trunku wie, że z tamtych rejonów pochodzą iście wyborne wina o niepowtarzalnym bukiecie aromatów. Nasza firma, Stacja Winiarska, jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Działamy na branżowym rynku od 2014 roku, więc jesteśmy firmą młodą, lecz niezwykle ambitną. Dla nas wino to nie tylko alkohol, dodatek do obiadu, czy kolacji. Wino jest naszą pasją, której się poświęcamy i w tym zakresie zgłębiamy naszą wiedzę. W temacie win jest wiele do odkrycia. Naszym celem głównym jest sprzedaż hurtowa wina na potrzeby lokali gastronomicznych i restauracji. Nasze wina trafiają także do właścicieli sklepów tematycznych, którzy cenią sobie wina wyższej jakości. Na miejscu, w naszej Stacji, sprzedajemy także wina w systemie detalicznym. Posiadamy stałych odbiorców w całej Polsce. W naszym asortymencie posiadamy wina dostarczone nam z małych winnic na terenie Macedonii, Słowacji i Węgier. Naszym atutem jest możliwość degustacji poszczególnych rodzajów win jeszcze przed zakupem. Wiemy, jak ważne jest, aby posmakować bukietu wina, przed jego zakupem. Od samego początku naszej działalności, prowadzimy hurtową sprzedaż: • wina białego • wina czerwonego • wina różowego • wina musującego • wina wytrawnego • wina półwytrawnego • wina słodkiego • wina bardzo słodkieg więcej »
Dodano: 2016-05-30
Brak danych

Alkohole

Alkohol jest dziś nieodłącznym elementem przeróżnych imprez i spotkań towarzyskich. Wina, szampany, whisky, brandy czy różnego typu nalewki są znane większości z nam, często spożywamy je podczas rodzinnych przyjęć, wznosimy nimi toast świętując ważne wydarzenia. Jednym z najpopularniejszych napojów alkoholowych jest oczywiście piwo, chętnie pite w pubach, klubach nocnych i barach. Z przyjemnością sięgamy także po najróżniejsze słodkie i wytrawne, egzotyczne i kolorowe drinki.