Produkty spożywcze

Jesteś tutaj: » Strona główna » Warzywa, owoce i przetwory

Warzywa, owoce i przetwory

Produkty od 1 do 20 z 133

Kiszonki

 Kiszonki

W ofercie posiadamy kiszonki. Polecamy: kapusta biała kiszona opak: 1/2kg, 3kg, 5kg, 10kg, ogórki kiszone opak: 1/2kg i 3kg, ogórki małosolne opak: 3kg więcej »
Dodano: 2019-04-29
Brak danych

Świeże warzywa

 Świeże warzywa

W ofercie posiadamy świeże owoce i warzywa. Polecamy: Bakłażan, Botwina, Bób, Brokuły, Brukselka, Burak, Cebula, Chrzan korzeń, Cukinia, Cykoria, Czosnek, Dynia, Fasola, Fasola szparagowa, Imbir, Jarmuż, Kalafior, Kalarepa, Kapusta, Karczoch, Koper, Kukurydza kolba, Marchew, Natka, Ogórki, Papryka, Papryka chilli, Pasternak, Pietruszka, Pomidory, Por, Rabarbar, Rzepa, Rzodkiewka, Sałata, Sałatki mix, Seler, Szczaw, Szczypior, Szparagi, Szpinak, Włoszczyzna, Ziemniaki, Bataty. więcej »
Dodano: 2019-04-29
Brak danych

Świeże owoce

 Świeże owoce

W ofercie posiadamy świeże owoce i warzywa. Polecamy: Ananas, Arbuz, Awokado, Banany, Borówka amerykańska, Brzoskwinie, Cytryny, Granat, Grapefruit, Gruszka, Jabłka polskie i importowane, Kiwi, Limonka, Maliny, Mandarynki, Mango, Melon, Morela, Nektarynka, Pomarańcza, Śliwka i śliwka węgierka, Truskawka, Winogrono ciemne i jasne, rodzynkowe. więcej »
Dodano: 2019-04-26
Brak danych

Sorter na Miękkość Impulse

 Sorter na Miękkość Impulse

Sorter na miękkość Impulse to najlepsze rozwiązania dla średnich i dużych plantacji borówki w zakresie sortowania pod kątem miękkości. Używany jest do usuwania owoców miękkich, przejrzałych, przesuszonych oraz uszkodzonych; O skuteczności tego urządzenia świadczy ponad 800 urządzeń tego typu sprzedanych na całym świecie. Zalety: Bardzo wysoka skuteczność sortowania na miękkość dzięki zastosowaniu 40 czujników dotykowych; Możliwość odsortowania borówek uszkodzonych przez drosophile suzuki lub zaatakowanych anktraknozą; Różnorodność zastosowania dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów sorterów, umożliwiających wykorzystanie w różnych konfiguracjach linii; Modułowa i uniwersalna konstrukcja, pozwalająca na połączenie z innymi maszynami w linii; Dzięki łatwemu systemowi, obsługa maszyny jest prosta, szybka i nie wymaga wielogodzinnego szkolenia; Urządzenie jest proste w czyszczeniu i utrzymaniu; więcej »
Dodano: 2018-05-25
WECO Sorting

Kraj pochodzenia:USA

Sorter Optyczny Berrytek

 Sorter Optyczny Berrytek

Sorter optyczny przeznaczony do sortowania świeżych owoców. Wykorzystuje system dwóch rzędów kamer, które efektywnie oraz dokładnie usuwają zarówno niedojrzałe, jaki i przejrzałe oraz uszkodzone owoce (sorter na kolor). Zalety: Bardzo dokładne sortowanie owoców, w szczególności owoców na wpół dojrzałych lub uszkodzonych dzięki zastosowaniu dwóch rzędów kamer, które skanujących ponad 90% powierzchni owocu; Możliwość odsortowania owoców uszkodzonych przez drosophile suzuki lub zaatakowanych anktraknozą; Różnorodność zastosowania dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów sorterów, umożliwiających wykorzystanie w różnych konfiguracjach linii; Modułowa i uniwersalna konstrukcja, pozwalająca na połączenie z innymi maszynami w linii; Dzięki łatwemu systemowi, obsługa maszyny jest prosta, szybka i nie wymaga wielogodzinnego szkolenia; Urządzenie jest proste w czyszczeniu i utrzymaniu. więcej »
Dodano: 2018-05-25
WECO Sorting

Kraj pochodzenia:USA

Zgrzewarka SL4 Motion

 Zgrzewarka SL4 Motion

SL4 Motion – zgrzewarka do pojemników z owocami i tacek (traysealer), przeznaczona dla klientów pakujących średnie wolumeny produktów. Urządzenie pozwala osiągnąć prędkość zgrzewania do 110 opakowań na minutę. Zastosowana technologia sprawia, że urządzenie SL4 Motion znakomicie nadaje się dla producentów świeżych owoców i warzyw oraz dań gotowych. Zalety: Wydłużona data przydatności dzięki możliwości wykorzystania modyfikowanej atmosfery (MAP) oraz próżni (MAP-V); Pozwala na osiągnięcie oszczędności na opakowaniu dzięki zastąpieniu drogich wieczek, folią termokurczliwą; Poprawa atrakcyjności opakowania; Łatwa w obsłudze, dzieki intuicyjnemu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu oraz szybkiej wymianie części; Łatwy w obsłudze interfejs operatora, dostarczający na bieżąco informacje o stanie maszyny, diagnostyce oraz wskazówki operatorom; Generuje oszczędności na poborze mocy dzięki systemowi POWERDRIVE, który sprawia, że maszyna jest w pełni elektryczna; Łatwy dostęp do elementów najbardziej wrażliwych na zanieczyszczenia, umożliwiający szybkie czyszczenie; Stacja grzewcza, która generuje o 300% więcej ciśnienia zgrzewu niż konwencjonalne systemy pneumatyczne; Przyspieszona wymiana matryc zgrzewających (ok. 2 minuty); Redukcja strat na folii oraz opakowaniach, dzięki systemom zabezpieczającym PCP(Pack Crush Protection) i Eco-Cut. więcej »
Dodano: 2018-05-25
Packaging Automation

Kraj pochodzenia:Wielka Brytania

Zgrzewarka SL4

 Zgrzewarka SL4

SL4 to zgrzewarka do pojemników z owocami (tzw. Traysealer) przeznaczona dla klientów pakujących średnie wolumeny produktów. Urządzenie pozwala osiągnąć prędkość zgrzewania do 75 opakowań na minutę. Zastosowana technologia sprawia, że urządzenie SL4 znakomicie nadaje się dla producentów świeżych owoców i warzyw oraz dań gotowych. Zalety: Wydłużona data przydatności dzięki możliwości wykorzystania modyfikowanej atmosfery (MAP), oraz próżni (MAP-V); Pozwala na osiągnięcie oszczędności na opakowaniu dzięki zastąpieniu drogich wieczek, folią termokurczliwą; Poprawa atrakcyjności opakowania; Łatwa w obsłudze, dzieki intuicyjnemu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu, oraz szybkiej wymianie części; Łatwy w obsłudze interfejs operatora, dostarczający na bieżąco informacje o stanie maszyny, diagnostyce oraz wskazówki operatorom; Generuje oszczędności na poborze mocy dzięki systemowi POWERDRIVE, który sprawie, że maszyna jest w pełni elektryczna; Łatwy dostęp do elementów najbardziej wrażliwych na zanieczyszczenia, umożliwiający szybkie czyszczenie; Stacja grzewcza, która generuje o 300% więcej ciśnienia zgrzewu niż konwencjonalne systemy pneumatyczne; Przyspieszona wymiana matryc zgrzewających (ok. 2 minuty); Redukcja strat na folii oraz opakowaniach, dzięki systemom zabezpieczającym PCP(Pack Crush Protection) i Eco-Cut. więcej »
Dodano: 2018-05-25
Packaging Automation

Kraj pochodzenia:Wielka Brytania

Zgrzewarka SL3

 Zgrzewarka SL3

SL3 to zgrzewarka do pojemników z owocami (tzw. Traysealer) przeznaczona dla klientów, którzy są zainteresowani zautomatyzowaniem procesu pakowania lub pakujących mniejsze wolumeny produktów. Urządzenie pozwala osiągnąć prędkość zgrzewania do 45 opakowań na minutę. Zastosowana technologia sprawia, że urządzenie SL3 znakomicie nadaje się dla producentów świeżych owoców i warzyw oraz dań gotowych. Zalety: Wydłużona data przydatności dzięki możliwości wykorzystania modyfikowanej atmosfery (MAP), oraz próżni (MAP-V); Pozwala na osiągnięcie oszczędności na opakowaniu dzięki zastąpieniu drogich wieczek, folią termokurczliwą; Poprawa atrakcyjności opakowania; Łatwa w obsłudze, dzieki intuicyjnemu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu, oraz szybkiej wymianie części; Łatwy w obsłudze interfejs operatora, dostarczający na bieżąco informacje o stanie maszyny, diagnostyce oraz wskazówki operatorom; Generuje oszczędności na poborze mocy dzięki systemowi POWERDRIVE, który sprawie, że maszyna jest w pełni elektryczna; Łatwy dostęp do elementów najbardziej wrażliwych na zanieczyszczenia, umożliwiający szybkie czyszczenie; Stacja grzewcza, która generuje o 300% więcej ciśnienia zgrzewu niż konwencjonalne systemy pneumatyczne; Przyspieszona wymiana matryc zgrzewających (ok. 2 minuty); Redukcja strat na folii oraz opakowaniach, dzięki systemom zabezpieczającym PCP (Pack Crush Protection) i Eco-Cut. więcej »
Dodano: 2018-05-25
Packaging Automation

Kraj pochodzenia:Wielka Brytania

Zgrzewarka SL2

 Zgrzewarka SL2

SL2 to zgrzewarka do pojemników z owocami i tacek (Traysealer), przeznaczona dla klientów, którzy są zainteresowani zautomatyzowaniem procesu pakowania lub pakujących mniejsze wolumeny produktów. Urządzenie pozwala osiągnąć prędkość zgrzewania do 45 opakowań na minutę. Zastosowana technologia sprawia, że urządzenie SL2 znakomicie nadaje się dla producentów świeżych owoców i warzyw oraz dań gotowych. Zalety: Pozwala na osiągnięcie oszczędności na opakowaniu dzięki zastąpieniu drogich wieczek, folią termokurczliwą; Poprawa atrakcyjności opakowania Łatwa w obsłudze, dzieki intuicyjnemu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu, oraz szybkiej wymianie części; Łatwy w obsłudze interfejs operatora, dostarczający na bieżąco informacje o stanie maszyny, diagnostyce oraz wskazówki operatorom; Łatwy dostęp do elementów najbardziej wrażliwych na zanieczyszczenia, umożliwiający szybkie czyszczenie; Stacja grzewcza, która generuje o 300% więcej ciśnienia zgrzewu niż konwencjonalne systemy pneumatyczne Przyspieszona wymiana matryc zgrzewających (ok. 2 minuty) Redukcja strat na folii oraz opakowaniach, dzięki systemom zabezpieczającym PCP(Pack Crush Protection) i Eco-Cut; więcej »
Dodano: 2018-05-25
Packaging Automation

Kraj pochodzenia:Wielka Brytania

Zgrzewarka Revolution

 Zgrzewarka Revolution

Najszybsza, w pełni elektryczna, zgrzewarka do opakowań (traysealer) dostępna na rynku. Wydajność zgrzewania w jednej linii osiąga do 200 pojemników na minutę. Dzięki zastosowaniu lekkiej konstrukcji obsługa i serwis urządzenia są bardzo proste. Zalety: Wydłużona data przydatności dzięki możliwości wykorzystania modyfikowanej atmosfery (MAP), próżni (MAP-V) oraz SkinPack’a; Pozwala na osiągnięcie oszczędności na opakowaniu dzięki zastąpieniu drogich wieczek, folią termokurczliwą; Poprawa atrakcyjności opakowania; Łatwa w obsłudze, dzieki inticyjnemu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu, oraz szybkiej wymianie części; Łatwy w obsłudze interfejs operatora, dostarczający na bieżąco informacje o stanie maszyny, diagnostyce oraz wskazówki operatorom; Generuje oszczędności na poborze mocy dzięki systemowi POWERDRIVE, który sprawie, że maszyna jest w pełni elektryczna; Łatwy dostęp do elementów najbardziej wrażliwych na zanieczyszczenia, umożliwiający szybkie czyszczenie; Stacja grzewcza, która generuje o 300% więcej ciśnienia zgrzewu jak konwencjonalne systemy. więcej »
Dodano: 2018-05-25
Packaging Automation

Kraj pochodzenia:Wielka Brytania

Zgrzewarka EclipseR

 Zgrzewarka EclipseR

Najbardziej zaawansowana, półautomatyczna, w pełni elektryczna, zgrzewarka do pojemników z owocami dostępna na rynku. Charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, solidną budową oraz wydajnością pakowania, wynoszącą do 30 opakowań na minutę. Dzięki łatwej obsłudze, elastyczności oraz wielofunkcyjności w pracy, stanowi najlepszą opcję dla segmentu świeżych owoców i warzyw, a także dań gotowych. Zalety: Wydłuża datę przydatności, dzięki możliwości pakowania wykorzysstując technologię Modyfikowanej Atmosfery (MAP) oraz próżni (MAP-F); Pozwala na osiągnięcie oszczędności na opakowaniu dzięki zastąpieniu drogich wieczek, folią termokurczliwą; Umożliwia zwiększenie atrakcyjności opakowania; Generuje oszczędności na poborze mocy dzięki systemowi POWERDRIVE, który sprawia, że maszyna jest w pełni elektryczna i nie wymaga podłączenia kompresora; Oszczędność powierzchni pracy dzięki małemu rozmiarowi oraz przenośnej konstrukcji; Łatwa w obsłudze, dzieki intuicyjnemu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu, oraz szybkiej wymianie części; Prosty w obsłudze interfejs operatora, dostarczający na bieżąco informacje o stanie maszyny, diagnostyce oraz wskazówki operatorom; Specjalna obudowa przeznaczona do przemysłu spożywczego, umożliwiająca utrzymanie higieny; więcej »
Dodano: 2018-05-25
Packaging Automation

Kraj pochodzenia:Wielka Brytania

Casepacker TV80

 Casepacker TV80

Zautomatyzowana maszyna do pakowania małych opakowań w opakowania zbiorcze. Umożliwia zapakowanie wszelkiego rodzaju tacek oraz zapakowanych próżniowo produktów w otwarte, plastikowe opakowania transportowe lub kartony z klapami i krawędziami. Wydajność do 75 opakowań na minutę. Zalety: Kompaktowa konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej – nie zajmuje dużo przestrzeni; Ekran dotykowy o wymiarach 12 cm x 9 cm do kontrolowania wszystkich ustawień i zarządzania układem pojedynczych opakowań w pojemniku zbiorczym; Panel sterowania z ekranem dotykowym 360dg dla łatwości użycia; Maksymalnie dwie tace/pudełka wypełniane jednocześnie; Duża prędkość wpływająca na efektywność pakowania; Zdalna diagnostyka zapewnia usługę online do natychmiastowej analizy, w tym: raportowania błędów, aktualizacji oprogramowania oraz statystyk wydajności; Prosta integracja z innymi liniami pakującymi; Elastyczność poruszania się pomiędzy różnymi liniami pakowania przy minimalnych zakłóceniach; Wiele konfiguracji pakowania; Wysokiej jakości duński projekt i wykonanie. więcej »
Dodano: 2018-05-25
Egatec

Kraj pochodzenia:Dania

Casepacker PDS90

 Casepacker PDS90

Zautomatyzowana maszyna do pakowania małych opakowań w opakowania zbiorcze, umożliwia zapakowanie różnego rodzaju pojemników takich jak tacka z wieczkiem, tacka flowpack, tacka ze streczem, tacka z siatką, „clamshell” Umożliwia zapakowanie pojedynczych pojemników w plastikowe opakowania transportowe lub kartony z klapami i krawędziami. Wydajność do 75 pojemników na minutę Zalety: Znacząca oszczędność pracy dzięki automatyzacji pakowania pojemników na palety; Elastyczność poruszania się pomiędzy różnymi liniami pakowania przy minimalnych zakłóceniach; Możliwość przemieszczania maszyny między liniami dzięki kompaktowej powierzchni; Wiele konfiguracji pakowania. więcej »
Dodano: 2018-05-25
Egatec

Kraj pochodzenia:Dania

Casepacker PC121

 Casepacker PC121

Zautomatyzowana maszyna do pakowania małych opakowań w opakowania zbiorcze, umożliwia zapakowanie rożnego rodzaju pojemników takich jak tacka z wieczkiem, tacka flowpack, tacka ze streczem, tacka z siatką, „clamshell” Możliwość pakowania pojedynczych pojemników w plastikowe lub kartonowe pojemniki transportowe. Maksymalnie dwie tace wypełniane jednocześnie. Wydajność do 75 pojemników na minutę. Zalety: Znacząca oszczędność pracy dzięki automatyzacji pakowania pojemników na palety Elastyczność poruszania się pomiędzy różnymi liniami pakowania przy minimalnych zakłóceniach Możliwość przemieszczania maszyny między liniami dzięki kompaktowej powierzchni Wiele konfiguracji pakowania więcej »
Dodano: 2018-05-25
Egatec

Kraj pochodzenia:Dania

Podajnik do opakowań zbiorczych DS602

 Podajnik do opakowań zbiorczych DS602

Na pasie podającym można umieścić do czterech kolumn kartonów lub skrzynek Zalety: Ważna oszczędność pracy dzięki automatyzacji procesu rozkładania pojemników; Możliwość przemieszczania maszyny między liniami dzięki kompaktowej powierzchni; Wiele konfiguracji pakowania. więcej »
Dodano: 2018-05-25
Egatec

Kraj pochodzenia:Dania

Naważarka Evolution

 Naważarka Evolution

Dzięki kombinacji doskonałej dokładności naważania oraz wysokiej wydajności i delikatności, maszyna pakująca Evolution to obecnie najpowszechniej stosowane urządzenie do pakowania borówki amerykańskiej. Dostępna w wersjach 6-wagowej oraz 10-wagowej, naważarka Evolution jest topowym rozwiązaniem dla średniej wielkości plantacji, dla których jakość produkowanych owoców ma istotne znaczenie. Zalety: Bardzo dokładny system naważający pozwala na osiągnięcie dokładności poniżej masy jednego owocu; Niezwykle delikatny system rozprowadzania owoców gwarantuje zachowanie nalotu woskowego oraz wysokiej jakości owoców; Wysoka wydajność pakowania : – Do 110 opakowań na minutę dla wersji 6-wagowej – Do 150 opakowań na minute dla wersji 10-wagowej Duża elastyczność stosowania różnych rozmiarów i gramatury pakowań od 125gr do 1,5 kg; Specjalne oprogramowanie dostępne w polskiej wersji językowej pozwala na zarejestrowanie każdego zapakowanego opakowania; Proste w czyszczeniu i utrzymaniu; więcej »
Dodano: 2018-05-25
A&B Packing Equipment

Kraj pochodzenia:USA

Semi Automatic Bagger

 Semi Automatic Bagger

Niezwykle wszechstronny dodatek do naważarki Evolution, umożliwia pakowanie produktów w różnego rodzaju torby: torby z pojedynczym i podwójnym uchwytem, z otworami na palce, torebki z suwakiem, a także inne w worki. Zalety: System bardzo delikatny dla owoców; Możliwość stosowania różnych formatów opakowań; Proste w czyszczeniu i utrzymaniu. więcej »
Dodano: 2018-05-25
A&B Packing Equipment

Kraj pochodzenia:USA

Naważarka do grzybów Mushroom Evolution

 Naważarka do grzybów Mushroom Evolution

Dostępna w wersjach 4-wagowej oraz 10-wagowej, naważarka Mushroom Evolution jest topowym rozwiązaniem dla plantacji oraz firm pakujących grzyby i pieczarki, dla których jakość produkowanych produktów ma istotne znaczenie. Zalety: Bardzo dokładny system naważający pozwala na osiągnięcie dokładności poniżej masy jednej pieczarki; Niezwykle delikatny system rozprowadzania pieczarek gwarantuje wydłużenie jego jakości, wartości oraz świeżości; Wysoka wydajność pakowania : – Do 60 opakowań na minutę dla wersji 4-wagowej – Do 120 opakowań na minutę dla wersji 10-wagowej Duża elastyczność stosowania różnych rozmiarów i gramatury pakowań od 250gr do 3kg; Specjalne oprogramowanie dostępne w polskiej wersji językowej pozwala na zarejestrowanie każdego zapakowanego opakowania; Proste w czyszczeniu i utrzymaniu więcej »
Dodano: 2018-05-25
A&B Packing Equipment

Kraj pochodzenia:USA

Dmuchawa czyszcząca - Rottary Blower

 Dmuchawa czyszcząca - Rottary Blower

Dmuchawa czyszcząca to urządzenie służące to oczyszczania zebranych owoców z wszystkich zbędnych elementów takich jak liście, gałęzie, czy zasuszone kwiatki. Jest to niezastąpiona maszyna przy sortowaniu owoców zebranych przez kombajn. Zalety: Opatentowany system separacji pozwala na oddzielenie drobnych owoców, które można jeszcze wykorzystać do przetwórstwa; System bardzo delikatny dla owoców; Samoczyszczący się mechanizm ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości; więcej »
Dodano: 2018-05-25
A&B Packing Equipment

Kraj pochodzenia:USA

Półautomatyczna naważarka Evolution

 Półautomatyczna naważarka Evolution

Manual Evolution to półautomatyczna naważarka do pakowania borówki i innych owoców jagodowych. Urządzenie dedykowane jest dla producentów, posiadających małe plantacje, ale którzy wymagają od maszyny wysokiej wydajności oraz delikatności pakowania owoców. Zalety: Bardzo dokładny system naważający pozwala na osiągnięcie dokładności poniżej masy jednego owocu; Niezwykle delikatny system rozprowadzania owoców gwarantuje zachowanie nalotu woskowego oraz wysokiej jakości owoców; Bardzo korzystny stosunek pomiędzy wydajnością, a wielkością maszyny; Wydajność pakowania wynosi do 20 pojemników na minutę; Duża elastyczność stosowania różnych rozmiarów i gramatury pakowań od 125gr do 1,5 kg; Łatwa w obsłudze; Prosta w czyszczeniu i utrzymaniu; więcej »
Dodano: 2018-05-25
A&B Packing Equipment

Warzywa, owoce i przetwory

Warzywa i owoce są jednymi z naszych ulubionych naturalnych i zdrowych przekąsek. Bogate w witaminy i substancje mineralne, dostarczają nam wielu potrzebnych składników odżywczych oraz pomagają w trawieniu. Lubimy je spożywać na wiele sposobów, w postaci pierwotnej, bądź w sałatkach lub surówkach. Aby cieszyć się ich pysznym smakiem przez cały rok, wyrabiamy lub kupujemy przeróżne przetwory warzywne i owocowe, takie jak dżemy, konfitury czy powidła. Wielu z nas lubi także smak soków naturalnych.