Produkty spożywcze

Jesteś tutaj: » Strona główna » Warzywa, owoce i przetwory

Warzywa, owoce i przetwory

Produkty od 1 do 20 z 140

Kiszonki

 Kiszonki

W ofercie posiadamy kiszonki. Polecamy: kapusta biała kiszona opak: 1/2kg, 3kg, 5kg, 10kg, ogórki kiszone opak: 1/2kg i 3kg, ogórki małosolne opak: 3kg więcej »
Dodano: 2019-04-29
Brak danych

Świeże warzywa

 Świeże warzywa

W ofercie posiadamy świeże owoce i warzywa. Polecamy: Bakłażan, Botwina, Bób, Brokuły, Brukselka, Burak, Cebula, Chrzan korzeń, Cukinia, Cykoria, Czosnek, Dynia, Fasola, Fasola szparagowa, Imbir, Jarmuż, Kalafior, Kalarepa, Kapusta, Karczoch, Koper, Kukurydza kolba, Marchew, Natka, Ogórki, Papryka, Papryka chilli, Pasternak, Pietruszka, Pomidory, Por, Rabarbar, Rzepa, Rzodkiewka, Sałata, Sałatki mix, Seler, Szczaw, Szczypior, Szparagi, Szpinak, Włoszczyzna, Ziemniaki, Bataty. więcej »
Dodano: 2019-04-29
Brak danych

Świeże owoce

 Świeże owoce

W ofercie posiadamy świeże owoce i warzywa. Polecamy: Ananas, Arbuz, Awokado, Banany, Borówka amerykańska, Brzoskwinie, Cytryny, Granat, Grapefruit, Gruszka, Jabłka polskie i importowane, Kiwi, Limonka, Maliny, Mandarynki, Mango, Melon, Morela, Nektarynka, Pomarańcza, Śliwka i śliwka węgierka, Truskawka, Winogrono ciemne i jasne, rodzynkowe. więcej »
Dodano: 2019-04-26
Brak danych

Warzywa obrane

 Warzywa obrane

W naszej ofercie sprzedażowej dostępne są również różnego rodzaju warzywa obrane, poszatkowane: buraki, cebule, czosnek, kapusta, marchew, pietruszka, rzodkiew, seler oraz ziemniaki. W razie dodatkowych pytań na temat oferty zapraszamy do kontaktu. więcej »
Dodano: 2018-12-04
Brak danych

Kosze z owocami

 Kosze z owocami

Mamy do zaoferowania świeże owoce w koszykach. Zamówienia przyjmowane po wcześniejszym uzgodnieniu wzoru kosza i jego zawartości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. więcej »
Dodano: 2018-12-03
Brak danych

Zioła świeże

 Zioła świeże

Już teraz w każdej chwili możesz dodać świeże zioła do potraw i cieszyć się ich smakiem i aromatem. Nasza oferta świeżych ziół w doniczce to m.in.: Bazylia Bazylia tajska Kolendra Melisa Mięta Mięta OreganoRozmaryn Szałwia Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2018-12-03
Brak danych

Kiełki warzywne

 Kiełki warzywne

Polecamy zdrowe, smaczne kiełki warzywne. W ofercie sprzedażowej m.in.: Kiełki brokuła, Kiełki fasoli Mung, Kiełki lucerny,Kiełki mix,Kiełki na patelnie,Kiełki rzodkiewki,Kiełki słonecznika. Zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo. więcej »
Dodano: 2018-12-03
Brak danych

Świeże warzywa

 Świeże warzywa

Nasze warzywa trafiają do restauracji, sklepów, hoteli oraz punktów handlowych i gastronomicznych na terenie Wrocławia, Legnicy, Lubinia, Polkowic, Głogowa i okolic. Dostarczamy m.in. takie warzywa jak: Bakłażan, Cukinia, Bób, Botwina, Brukselka Brokuł, Kalafior, Kalarepa,Burak podłużny, czerwone Cebula czerwona, czosnkowa, młoda, szalotka, łuska;Chrzan, Cykoria, Czosnek;Dynia hokkaido, piżmowa; Fasola drobna, Jaś karłowy, Jaś tyczny, szparagowa;Groch cały, łuskany, zielony;Kapusta biała, czerwona, kiszona; Kapusta młoda, pak-choi, pekińska, włoskaKoper włoski - fenkuł, Kukurydza;Marchew, Natka dekoracyjna;Ogórek gruntowy, kiszony, małosolny, szklarniowy;Papryka chili, czerwona, ramiro, zielona, żółta;Pomidor czarny, gałązka, koktailowy;Pomidor lima, malinowy;I wiele innych produktów... Sprawdź naszą szczegółową ofertę na naszej stronie i zamów odpowiednie dla siebie produkty. więcej »
Dodano: 2018-12-03
Brak danych

Owoce do biura

 Owoce do biura

Już teraz możesz zadbać o swoich pracowników i ich zdrowie. Dostawa świeżych owoców do biura, pozwala pracodawcy w łatwy sposób pokazać, jak bardzo zależy mu na swoich pracownikach. Dbając o ich zdrowie i dobre samopoczucie, dostarczając im dziennej dawki witamin, zyskujesz coś więcej niż tylko wydajność - także lepszą atmosferę w pracy. Dostarczamy świeże owoce do biur na terenie Wrocławia Oferujemy szeroki wybór świeżych i wyselekcjonowanych owoców, także egzotycznych Nie narzucamy gotowych zestawów owoców, u nas można skomponować dowolny mix owocowy Dostawy realizujemy codziennie od poniedziałku do soboty. Serdecznie zapraszamy do współpracy. więcej »
Dodano: 2018-12-03
Brak danych

Sorter na Miękkość Impulse

 Sorter na Miękkość Impulse

Sorter na miękkość Impulse to najlepsze rozwiązania dla średnich i dużych plantacji borówki w zakresie sortowania pod kątem miękkości. Używany jest do usuwania owoców miękkich, przejrzałych, przesuszonych oraz uszkodzonych; O skuteczności tego urządzenia świadczy ponad 800 urządzeń tego typu sprzedanych na całym świecie. Zalety: Bardzo wysoka skuteczność sortowania na miękkość dzięki zastosowaniu 40 czujników dotykowych; Możliwość odsortowania borówek uszkodzonych przez drosophile suzuki lub zaatakowanych anktraknozą; Różnorodność zastosowania dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów sorterów, umożliwiających wykorzystanie w różnych konfiguracjach linii; Modułowa i uniwersalna konstrukcja, pozwalająca na połączenie z innymi maszynami w linii; Dzięki łatwemu systemowi, obsługa maszyny jest prosta, szybka i nie wymaga wielogodzinnego szkolenia; Urządzenie jest proste w czyszczeniu i utrzymaniu; więcej »
Dodano: 2018-05-25
WECO Sorting

Kraj pochodzenia:USA

Sorter Optyczny Berrytek

 Sorter Optyczny Berrytek

Sorter optyczny przeznaczony do sortowania świeżych owoców. Wykorzystuje system dwóch rzędów kamer, które efektywnie oraz dokładnie usuwają zarówno niedojrzałe, jaki i przejrzałe oraz uszkodzone owoce (sorter na kolor). Zalety: Bardzo dokładne sortowanie owoców, w szczególności owoców na wpół dojrzałych lub uszkodzonych dzięki zastosowaniu dwóch rzędów kamer, które skanujących ponad 90% powierzchni owocu; Możliwość odsortowania owoców uszkodzonych przez drosophile suzuki lub zaatakowanych anktraknozą; Różnorodność zastosowania dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów sorterów, umożliwiających wykorzystanie w różnych konfiguracjach linii; Modułowa i uniwersalna konstrukcja, pozwalająca na połączenie z innymi maszynami w linii; Dzięki łatwemu systemowi, obsługa maszyny jest prosta, szybka i nie wymaga wielogodzinnego szkolenia; Urządzenie jest proste w czyszczeniu i utrzymaniu. więcej »
Dodano: 2018-05-25
WECO Sorting

Kraj pochodzenia:USA

Zgrzewarka SL4 Motion

 Zgrzewarka SL4 Motion

SL4 Motion – zgrzewarka do pojemników z owocami i tacek (traysealer), przeznaczona dla klientów pakujących średnie wolumeny produktów. Urządzenie pozwala osiągnąć prędkość zgrzewania do 110 opakowań na minutę. Zastosowana technologia sprawia, że urządzenie SL4 Motion znakomicie nadaje się dla producentów świeżych owoców i warzyw oraz dań gotowych. Zalety: Wydłużona data przydatności dzięki możliwości wykorzystania modyfikowanej atmosfery (MAP) oraz próżni (MAP-V); Pozwala na osiągnięcie oszczędności na opakowaniu dzięki zastąpieniu drogich wieczek, folią termokurczliwą; Poprawa atrakcyjności opakowania; Łatwa w obsłudze, dzieki intuicyjnemu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu oraz szybkiej wymianie części; Łatwy w obsłudze interfejs operatora, dostarczający na bieżąco informacje o stanie maszyny, diagnostyce oraz wskazówki operatorom; Generuje oszczędności na poborze mocy dzięki systemowi POWERDRIVE, który sprawia, że maszyna jest w pełni elektryczna; Łatwy dostęp do elementów najbardziej wrażliwych na zanieczyszczenia, umożliwiający szybkie czyszczenie; Stacja grzewcza, która generuje o 300% więcej ciśnienia zgrzewu niż konwencjonalne systemy pneumatyczne; Przyspieszona wymiana matryc zgrzewających (ok. 2 minuty); Redukcja strat na folii oraz opakowaniach, dzięki systemom zabezpieczającym PCP(Pack Crush Protection) i Eco-Cut. więcej »
Dodano: 2018-05-25
Packaging Automation

Kraj pochodzenia:Wielka Brytania

Zgrzewarka SL4

 Zgrzewarka SL4

SL4 to zgrzewarka do pojemników z owocami (tzw. Traysealer) przeznaczona dla klientów pakujących średnie wolumeny produktów. Urządzenie pozwala osiągnąć prędkość zgrzewania do 75 opakowań na minutę. Zastosowana technologia sprawia, że urządzenie SL4 znakomicie nadaje się dla producentów świeżych owoców i warzyw oraz dań gotowych. Zalety: Wydłużona data przydatności dzięki możliwości wykorzystania modyfikowanej atmosfery (MAP), oraz próżni (MAP-V); Pozwala na osiągnięcie oszczędności na opakowaniu dzięki zastąpieniu drogich wieczek, folią termokurczliwą; Poprawa atrakcyjności opakowania; Łatwa w obsłudze, dzieki intuicyjnemu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu, oraz szybkiej wymianie części; Łatwy w obsłudze interfejs operatora, dostarczający na bieżąco informacje o stanie maszyny, diagnostyce oraz wskazówki operatorom; Generuje oszczędności na poborze mocy dzięki systemowi POWERDRIVE, który sprawie, że maszyna jest w pełni elektryczna; Łatwy dostęp do elementów najbardziej wrażliwych na zanieczyszczenia, umożliwiający szybkie czyszczenie; Stacja grzewcza, która generuje o 300% więcej ciśnienia zgrzewu niż konwencjonalne systemy pneumatyczne; Przyspieszona wymiana matryc zgrzewających (ok. 2 minuty); Redukcja strat na folii oraz opakowaniach, dzięki systemom zabezpieczającym PCP(Pack Crush Protection) i Eco-Cut. więcej »
Dodano: 2018-05-25
Packaging Automation

Kraj pochodzenia:Wielka Brytania

Zgrzewarka SL3

 Zgrzewarka SL3

SL3 to zgrzewarka do pojemników z owocami (tzw. Traysealer) przeznaczona dla klientów, którzy są zainteresowani zautomatyzowaniem procesu pakowania lub pakujących mniejsze wolumeny produktów. Urządzenie pozwala osiągnąć prędkość zgrzewania do 45 opakowań na minutę. Zastosowana technologia sprawia, że urządzenie SL3 znakomicie nadaje się dla producentów świeżych owoców i warzyw oraz dań gotowych. Zalety: Wydłużona data przydatności dzięki możliwości wykorzystania modyfikowanej atmosfery (MAP), oraz próżni (MAP-V); Pozwala na osiągnięcie oszczędności na opakowaniu dzięki zastąpieniu drogich wieczek, folią termokurczliwą; Poprawa atrakcyjności opakowania; Łatwa w obsłudze, dzieki intuicyjnemu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu, oraz szybkiej wymianie części; Łatwy w obsłudze interfejs operatora, dostarczający na bieżąco informacje o stanie maszyny, diagnostyce oraz wskazówki operatorom; Generuje oszczędności na poborze mocy dzięki systemowi POWERDRIVE, który sprawie, że maszyna jest w pełni elektryczna; Łatwy dostęp do elementów najbardziej wrażliwych na zanieczyszczenia, umożliwiający szybkie czyszczenie; Stacja grzewcza, która generuje o 300% więcej ciśnienia zgrzewu niż konwencjonalne systemy pneumatyczne; Przyspieszona wymiana matryc zgrzewających (ok. 2 minuty); Redukcja strat na folii oraz opakowaniach, dzięki systemom zabezpieczającym PCP (Pack Crush Protection) i Eco-Cut. więcej »
Dodano: 2018-05-25
Packaging Automation

Kraj pochodzenia:Wielka Brytania

Zgrzewarka SL2

 Zgrzewarka SL2

SL2 to zgrzewarka do pojemników z owocami i tacek (Traysealer), przeznaczona dla klientów, którzy są zainteresowani zautomatyzowaniem procesu pakowania lub pakujących mniejsze wolumeny produktów. Urządzenie pozwala osiągnąć prędkość zgrzewania do 45 opakowań na minutę. Zastosowana technologia sprawia, że urządzenie SL2 znakomicie nadaje się dla producentów świeżych owoców i warzyw oraz dań gotowych. Zalety: Pozwala na osiągnięcie oszczędności na opakowaniu dzięki zastąpieniu drogich wieczek, folią termokurczliwą; Poprawa atrakcyjności opakowania Łatwa w obsłudze, dzieki intuicyjnemu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu, oraz szybkiej wymianie części; Łatwy w obsłudze interfejs operatora, dostarczający na bieżąco informacje o stanie maszyny, diagnostyce oraz wskazówki operatorom; Łatwy dostęp do elementów najbardziej wrażliwych na zanieczyszczenia, umożliwiający szybkie czyszczenie; Stacja grzewcza, która generuje o 300% więcej ciśnienia zgrzewu niż konwencjonalne systemy pneumatyczne Przyspieszona wymiana matryc zgrzewających (ok. 2 minuty) Redukcja strat na folii oraz opakowaniach, dzięki systemom zabezpieczającym PCP(Pack Crush Protection) i Eco-Cut; więcej »
Dodano: 2018-05-25
Packaging Automation

Kraj pochodzenia:Wielka Brytania

Zgrzewarka Revolution

 Zgrzewarka Revolution

Najszybsza, w pełni elektryczna, zgrzewarka do opakowań (traysealer) dostępna na rynku. Wydajność zgrzewania w jednej linii osiąga do 200 pojemników na minutę. Dzięki zastosowaniu lekkiej konstrukcji obsługa i serwis urządzenia są bardzo proste. Zalety: Wydłużona data przydatności dzięki możliwości wykorzystania modyfikowanej atmosfery (MAP), próżni (MAP-V) oraz SkinPack’a; Pozwala na osiągnięcie oszczędności na opakowaniu dzięki zastąpieniu drogich wieczek, folią termokurczliwą; Poprawa atrakcyjności opakowania; Łatwa w obsłudze, dzieki inticyjnemu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu, oraz szybkiej wymianie części; Łatwy w obsłudze interfejs operatora, dostarczający na bieżąco informacje o stanie maszyny, diagnostyce oraz wskazówki operatorom; Generuje oszczędności na poborze mocy dzięki systemowi POWERDRIVE, który sprawie, że maszyna jest w pełni elektryczna; Łatwy dostęp do elementów najbardziej wrażliwych na zanieczyszczenia, umożliwiający szybkie czyszczenie; Stacja grzewcza, która generuje o 300% więcej ciśnienia zgrzewu jak konwencjonalne systemy. więcej »
Dodano: 2018-05-25
Packaging Automation

Kraj pochodzenia:Wielka Brytania

Zgrzewarka EclipseR

 Zgrzewarka EclipseR

Najbardziej zaawansowana, półautomatyczna, w pełni elektryczna, zgrzewarka do pojemników z owocami dostępna na rynku. Charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, solidną budową oraz wydajnością pakowania, wynoszącą do 30 opakowań na minutę. Dzięki łatwej obsłudze, elastyczności oraz wielofunkcyjności w pracy, stanowi najlepszą opcję dla segmentu świeżych owoców i warzyw, a także dań gotowych. Zalety: Wydłuża datę przydatności, dzięki możliwości pakowania wykorzysstując technologię Modyfikowanej Atmosfery (MAP) oraz próżni (MAP-F); Pozwala na osiągnięcie oszczędności na opakowaniu dzięki zastąpieniu drogich wieczek, folią termokurczliwą; Umożliwia zwiększenie atrakcyjności opakowania; Generuje oszczędności na poborze mocy dzięki systemowi POWERDRIVE, który sprawia, że maszyna jest w pełni elektryczna i nie wymaga podłączenia kompresora; Oszczędność powierzchni pracy dzięki małemu rozmiarowi oraz przenośnej konstrukcji; Łatwa w obsłudze, dzieki intuicyjnemu i przyjaznemu ekranowi dotykowemu, oraz szybkiej wymianie części; Prosty w obsłudze interfejs operatora, dostarczający na bieżąco informacje o stanie maszyny, diagnostyce oraz wskazówki operatorom; Specjalna obudowa przeznaczona do przemysłu spożywczego, umożliwiająca utrzymanie higieny; więcej »
Dodano: 2018-05-25
Packaging Automation

Kraj pochodzenia:Wielka Brytania

Casepacker TV80

 Casepacker TV80

Zautomatyzowana maszyna do pakowania małych opakowań w opakowania zbiorcze. Umożliwia zapakowanie wszelkiego rodzaju tacek oraz zapakowanych próżniowo produktów w otwarte, plastikowe opakowania transportowe lub kartony z klapami i krawędziami. Wydajność do 75 opakowań na minutę. Zalety: Kompaktowa konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej – nie zajmuje dużo przestrzeni; Ekran dotykowy o wymiarach 12 cm x 9 cm do kontrolowania wszystkich ustawień i zarządzania układem pojedynczych opakowań w pojemniku zbiorczym; Panel sterowania z ekranem dotykowym 360dg dla łatwości użycia; Maksymalnie dwie tace/pudełka wypełniane jednocześnie; Duża prędkość wpływająca na efektywność pakowania; Zdalna diagnostyka zapewnia usługę online do natychmiastowej analizy, w tym: raportowania błędów, aktualizacji oprogramowania oraz statystyk wydajności; Prosta integracja z innymi liniami pakującymi; Elastyczność poruszania się pomiędzy różnymi liniami pakowania przy minimalnych zakłóceniach; Wiele konfiguracji pakowania; Wysokiej jakości duński projekt i wykonanie. więcej »
Dodano: 2018-05-25
Egatec

Kraj pochodzenia:Dania

Casepacker PDS90

 Casepacker PDS90

Zautomatyzowana maszyna do pakowania małych opakowań w opakowania zbiorcze, umożliwia zapakowanie różnego rodzaju pojemników takich jak tacka z wieczkiem, tacka flowpack, tacka ze streczem, tacka z siatką, „clamshell” Umożliwia zapakowanie pojedynczych pojemników w plastikowe opakowania transportowe lub kartony z klapami i krawędziami. Wydajność do 75 pojemników na minutę Zalety: Znacząca oszczędność pracy dzięki automatyzacji pakowania pojemników na palety; Elastyczność poruszania się pomiędzy różnymi liniami pakowania przy minimalnych zakłóceniach; Możliwość przemieszczania maszyny między liniami dzięki kompaktowej powierzchni; Wiele konfiguracji pakowania. więcej »
Dodano: 2018-05-25
Egatec

Kraj pochodzenia:Dania

Casepacker PC121

 Casepacker PC121

Zautomatyzowana maszyna do pakowania małych opakowań w opakowania zbiorcze, umożliwia zapakowanie rożnego rodzaju pojemników takich jak tacka z wieczkiem, tacka flowpack, tacka ze streczem, tacka z siatką, „clamshell” Możliwość pakowania pojedynczych pojemników w plastikowe lub kartonowe pojemniki transportowe. Maksymalnie dwie tace wypełniane jednocześnie. Wydajność do 75 pojemników na minutę. Zalety: Znacząca oszczędność pracy dzięki automatyzacji pakowania pojemników na palety Elastyczność poruszania się pomiędzy różnymi liniami pakowania przy minimalnych zakłóceniach Możliwość przemieszczania maszyny między liniami dzięki kompaktowej powierzchni Wiele konfiguracji pakowania więcej »
Dodano: 2018-05-25
Egatec

Kraj pochodzenia:Dania

Warzywa, owoce i przetwory

Warzywa i owoce są jednymi z naszych ulubionych naturalnych i zdrowych przekąsek. Bogate w witaminy i substancje mineralne, dostarczają nam wielu potrzebnych składników odżywczych oraz pomagają w trawieniu. Lubimy je spożywać na wiele sposobów, w postaci pierwotnej, bądź w sałatkach lub surówkach. Aby cieszyć się ich pysznym smakiem przez cały rok, wyrabiamy lub kupujemy przeróżne przetwory warzywne i owocowe, takie jak dżemy, konfitury czy powidła. Wielu z nas lubi także smak soków naturalnych.