Produkty spożywcze

Jesteś tutaj: » Strona główna » Whisky

Whisky

Zestawy upominkowe Whisky

 Zestawy upominkowe Whisky

Przygotowujemy zestawy okolicznościowe, idealne na prezent dla wybranej osoby lub klienta. Zestaw może być dowolnie skomponowany, zwykle składa się z drewnianej skrzynki z trocinowym wypełnieniem i dekoracją z suszonych owoców lub słodyczy + wybrana whisky single malt z naszej oferty. więcej »
Dodano: 2015-05-18
Brak danych

Kieliszki, szklanki do whisky Glencairn Glass

 Kieliszki, szklanki do whisky Glencairn Glass

Szklaneczki Glencairn Glass zostały uznane za najbardziej odpowiednie do degustacji whisky, zarówno pod względem kształtu, jak i jakości szkła. Szkło to stało się podstawowym narzędziem degustacji whisky single malt oraz zostało okrzyknięte Blenders' Malt Glass. więcej »
Dodano: 2015-05-18
Glencairn Crystal

Napoje alkoholowe

 Napoje alkoholowe

Szukasz alkoholu w dobrej cenie ?? ... albo niespotykanych marek różnych alkoholi?? Dobrze trafiłeś.... Prowadzimy sprzedaż detaliczną jaki i hurtową, dlatego na wszelkie imprezy okolicznościowe sprowadzimy dla Ciebie każdy alkohol w dobrej cenie . Zapraszamy do naszych sklepów w Brzesku i Tarnowie więcej »
Dodano: 2014-05-12
Brak danych

Glenmorangie The Original 10 YO

 Glenmorangie The Original 10 YO

Glenmorangie The Original Dojrzewa w beczkach po bourbonie przez 10 lat. Jej bukiet to sad dojrzewających drzew mandarynkowych, cytrynowych, morelowych, jabłoni i grusz. Znajdziemy też nutę lodów waniliowo-bananowych oraz geranium i dziką miętę. więcej »
Dodano: 2013-12-08
Glenmorangie

Pojemność:l
Kraj pochodzenia:Szkocja

Blend Szkocka Whisky

Ballantines 12 Y.O. to luksusowa szkocka whisky typu blended - gatunku zdecydowanie najbardziej lubianego więcej »
Dodano: 2013-07-25
BALLANTINESCena: 110 zł

Szkocka Whisky Single Malt

 Szkocka Whisky Single Malt

Poszukujesz whisky, na prezent do lub do kolekcji? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć odpowiednią whisky. Oferujemy szkocką whisky single malt w największym asortymencie na rynku i w najlepszych cenach. Ceny już od 14 zł za miniaturową buteleczkę 0,05ml i 79 zł za butelkę 0,7 zł. Spróbuj czym różni się single malt whisky od popularnych blended whisky. więcej »
Dodano: 2011-07-05
ScotchCena: 14 zł

Kraj pochodzenia:Szkocja