Produkty spożywcze

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sól

Sól

Peklosól

 Peklosól

W ramach działalnością zajmujemy się sprzedażą soli. Posiadamy w sprzedaży peklosól azotynową sól konserwującą. Peklosól stosowana jest jako naturalny konserwant do mięsa i innej żywności, by zapewnić świeżość, odpowiednią barwę i konsystencję. więcej »
Dodano: 2018-09-06
Brak danych

SÓL HIMALAJSKA

 SÓL HIMALAJSKA

Składniki: sól himalajska różowa drobno mielona 100%, nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej Opis: Sól himalajska pochodzi z najwyższych gór świata, z miejsca, gdzie miliony lat temu znajdował się słony ocean. Jest najczystszą solą dostępną na Ziemi. Sól himalajska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej. więcej »
Dodano: 2016-02-01
SKARBY OCEANUCena: 7.45 zł

Różowa sól himalajska 1kg

 Różowa sól himalajska 1kg

Różowa sól himalajska pochodzi z okresu, kiedy Ziemia była wolna od wszelkich zanieczyszczeń, co daje nam możliwość korzystania z dobrodziejstw idealnie czystego ekosystemu. Zwiera ona pierwiastki niezbędnych mikroelementów w formach doskonale przyswajalnych przez ludzki organizm. . Do stosowania zarówno w kuchni jak i przy zabiegach kosmetycznych i zdrowotnych. więcej »
Dodano: 2014-07-28
Brak danychCena: 13 zł

Waga:1000 g

Sól spożywcza

 Sól spożywcza

W sprzedaży posiadamy sól kamienną spożywczą przemysłowa, drogowa, lizawki dla zwierząt, kruchy wszelkiego rodzaju sól. więcej »
Dodano: 2011-05-31
Brak danych