Produkty spożywcze

Jesteś tutaj: » Strona główna » Słodziki

Słodziki

Stewia w pudrze

 Stewia w pudrze

Naturalny słodzik ze stewii w proszku, to naturalna substancja słodząca. Bez kalorii, nadaje się do słodzenia napoji i pieczenia do temp. 200 stopni. 1/4 łyżeczki stewii odpowiada 1 łyżeczce cukru. W pojemniku o pojemności 300 ml znajdziesz stewię (95%) wzbogaconą inuliną (5%). więcej »
Dodano: 2014-10-15
StevijaCena: 38.9 zł

Stewia w tabletkach

 Stewia w tabletkach

Naturalny słodzik ze stewii w tabletkach to naturalna słodycz, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Stewia jest rośliną, która zawiera bardzo dużo słodyczy i 0 kalorii! Pojemniczek zawiera 200 tabletek więcej »
Dodano: 2014-10-15
SteviGoldCena: 19.9 zł

STEWIA

 STEWIA

STEWIA ROŚLINNA SŁODYCZ ZAMIAST CUKRU Stewia to roślina z Paragwaju. Sok z jej liści jest bardzo słodki i bezkaloryczny, bez dodatku jakichkolwiek substancji wzmacniających smak i konserwantów. Posiada naturalny smak i zapach zbliżony do zapachu drzewa sandałowego, który nadaje potrawom niepowtarzalny smak i aromat. Osobiście używam stewię, którą specjalnie sprowadzam z Paragwaju na własny użytek. Słodzę wszystkie napoje i różne potrawy. Gdy spróbowałem stwię wytworzoną w Paragwaju przekonałem się, ze te dostępne na naszym rynku odbiegają jakością i smakiem od oryginału, bo mają jakieś dodatki. Mam pewien zapas i mogę odstąpić. Stewia w szczelnie fabrycznie zakręconych buteleczkach po 100ml. W cenie jest koszt przesyłki w Polsce. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. więcej »
Dodano: 2014-04-03
SteviaLineCena: 35 zł

Kraj pochodzenia:Paragwaj
Waga:100 g