Produkty spożywcze

Jesteś tutaj: » Strona główna » Owoce

Owoce

Produkty od 1 do 20 z 35

Świeże owoce

 Świeże owoce

W ofercie posiadamy świeże owoce i warzywa. Polecamy: Ananas, Arbuz, Awokado, Banany, Borówka amerykańska, Brzoskwinie, Cytryny, Granat, Grapefruit, Gruszka, Jabłka polskie i importowane, Kiwi, Limonka, Maliny, Mandarynki, Mango, Melon, Morela, Nektarynka, Pomarańcza, Śliwka i śliwka węgierka, Truskawka, Winogrono ciemne i jasne, rodzynkowe. więcej »
Dodano: 2019-04-26
Brak danych

Pomarańcze

Sprzedaż owoców cytrusowych pochodzenia afrykańskiego i azjatyckiego. Dogodne ceny, duże ilości, szybka realizacja zamówień. więcej »
Dodano: 2016-01-12
Brak danych

Jagody Goji

 Jagody Goji

Posiadamy w sprzedaży jagody goji, które są bogactwem wielu witam i mikroelementów, a co najważniejsze zawierają zeaksantyny, β-karoten, ryboflawiny, selen i żelazo, jak również takie witaminy: C, E oraz z grupy B (B1, B2, B6). więcej »
Dodano: 2015-07-14
Jagody Goji

Świeże owoce i warzywa z gospodarstw ekologicznych

 Świeże owoce i warzywa z gospodarstw ekologicznych

W naszym sklepie znajdą Państwo świeże owoce i warzywa z gospodarstw ekologicznych. Proponujemy także nabiał wytwarzany tradycyjnymi metodami. Zapraszamy do naszego sklepu w centrum Łodzi. więcej »
Dodano: 2015-09-09
Brak danych

jabłka polskie

 jabłka polskie

eksport wszystkich polskich jabłek od 6+cm do 10+cm - miks gatunków - 1500 kartonów na 1 TIR-a ------ eksport gruszek również - wszystkie gatunki - od 5,5 do 6,5cm więcej »
Dodano: 2015-07-19
Polska

Bakalie

 Bakalie

NOWALIJKA poleca w sprzedaży różne bakalie. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. rodzynki, śliwki suszone, daktyle, morela suszona oraz sezam, czarnuszę oraz wiele innych. więcej »
Dodano: 2015-04-23
Brak danych

Mrożona porzeczka czerwona

 Mrożona porzeczka czerwona

Mrożona porzeczka czerwona – Całe owoce, sypkie o jednolicie czerwonej barwie, odszypułkowane, pozbawione liści. Utrwalone przez zamrażanie, przesortowane, poddane ocenie laboratoryjnej i zapakowane w opakowanie zbiorcze. Zachęcamy do współpracy Email w.hyla@blueice.com.pl tel + 48 604 150 775 Rząchowa 3 Więcej informacji na naszej stronie http://www.blueice.com.pl/ więcej »
Dodano: 2014-09-15
Blue Ice Sp. z o.o

Kraj pochodzenia:Polska

Mrożona porzeczka czarna

 Mrożona porzeczka czarna

Mrożona porzeczka czarna – Całe owoce, sypkie, jednolicie wybarwione, odszypułkowane, pozbawione liści. Utrwalone przez zamrażanie, przesortowane, poddane ocenie laboratoryjnej i zapakowane w opakowanie zbiorcze. Zachęcamy do współpracy Email w.hyla@blueice.com.pl tel + 48 604 150 775 Rząchowa 3 Więcej informacji na naszej stronie http://www.blueice.com.pl/ więcej »
Dodano: 2014-09-15
Blue Ice Sp. z o.o

Kraj pochodzenia:Polska

Mrożona śliwka

 Mrożona śliwka

Mrożona śliwka – produkt uzyskany z mrożonych całych owoców z pestką ,poddanych procesowi oczyszczenia i utrwalony przez zamrażanie. Przesortowany poddany ocenie laboratoryjnej i zapakowany w opakowania zbiorcze. Zachęcamy do współpracy Email w.hyla@blueice.com.pl tel + 48 604 150 775 Rząchowa 3 Więcej informacji na naszej stronie http://www.blueice.com.pl/ więcej »
Dodano: 2014-09-15
Blue Ice Sp. z o.o

Mrożona malina

 Mrożona malina

Mrożona malina – produkt poddanych procesowi segregacji i został utrwalony przez zamrażanie. Poddany ocenie laboratoryjnej i zapakowany w opakowania zbiorcze. Produkt końcowy występuje w postaci owoców całych, lub grysu. Zachęcamy do współpracy Email w.hyla@blueice.com.pl tel + 48 604 150 775 Rząchowa 3 Więcej informacji na naszej stronie http://www.blueice.com.pl/ więcej »
Dodano: 2014-09-15
Blue Ice Sp. z o.o.

Kraj pochodzenia:Polska

Mrożona wiśnia

 Mrożona wiśnia

Mrożona wiśnia – owoce całe zostały poddane procesowi oczyszczenia, drylowania i utrwalone przez zamrażanie; przesortowane, poddane ocenie laboratoryjnej i zapakowane w opakowanie zbiorcze. Zachęcamy do współpracy Email w.hyla@blueice.com.pl tel + 48 604 150 775 Rząchowa 3 Więcej informacji na naszej stronie http://www.blueice.com.pl/ więcej »
Dodano: 2014-09-14
Blue Ice sp. z.o.o

Mrożona Truskawka

 Mrożona Truskawka

Mrożona truskawka – produkt uzyskany z całych mrożonych owoców poddanych procesowi oczyszczenia i mycia, utrwalony przez zamrażanie; przesortowany poddany ocenie laboratoryjnej i zapakowany w opakowania zbiorcze. Zachęcamy do współpracy Email w.hyla@blueice.com.pl tel + 48 604 150 775 Rząchowa 3 Więcej informacji na naszej stronie http://www.blueice.com.pl/ więcej »
Dodano: 2014-09-14
Blue Ice sp. z.o.o

Jagody goji 250 g

 Jagody goji 250 g

Owoce kolcowoju, znane, jako owoce Goji, to krzew z rodziny psiankowatych, który w Polsce występuje, jako roślina ozdobna. Posiada jasnopomarańczowe, lub czerwone owoce, o wysokiej zawartości składników pokarmowych. W chińskiej kuchni wykorzystuje się owoce i korzeń krzewu, a w medycynie- owoce. Owoce Goi są źródłem cennych składników pokarmowych, o szerokich właściwościach. więcej »
Dodano: 2014-07-01
VIVIOCena: 13 zł

Kraj pochodzenia:Chiny

Jagody goji 1kg

 Jagody goji 1kg

Owoce kolcowoju, znane, jako jagody Goji, są nazywane „czerwonymi diamentami”. Chińczycy oddają im hołd, poprzez coroczny, kilkudniowy festyn, ku czci tej rośliny. Ich znaczenie w chińskiej medycynie jest bardzo duże, bo jagody Goji są dodawane niemal do każdego leku. Legenda o jagodach Goji: Zgodnie z jedną z legend, ok. roku 800 n.e., w pobliżu jednej ze świątyń buddyjskich wykopano studnię. Ściany świątyni porastały pnącza jagody Goji, których dojrzałe owoce wpadały do studni, z której mnisi czerpali wodę. Co ciekawe, mnisi cieszyli się nadzwyczaj dobrym zdrowiem i, nawet w starczym wieku nie mieli siwych włosów, ani ubytków w uzębieniu. Uznali, że zawdzięczają to dojrzałym owocom jagód Goi i, tym odkryciem, podzielili się z chińskimi zielarzami. Niezwykłe właściwości jagód Goji: Owoce kolcowoju, znane, jako owoce Goji, to krzew z rodziny psiankowatych, który w Polsce występuje, jako roślina ozdobna. Posiada jasnopomarańczowe, lub czerwone owoce, o wysokiej zawartości składników więcej »
Dodano: 2014-07-01
VIVIOCena: 56 zł

Kraj pochodzenia:Chiny

Figi suszone 250 g

 Figi suszone 250 g

Owoce te mają też bardzo dużo błonnika, więc podobnie jak suszone śliwki, poprawiają naszą perystaltykę jelit. Dlatego tak często stosowane są przez osoby z zaparciami oraz z problemami układu trawiennego. Ponadto figi są bombą witaminową. Zawierają witaminę C, B1, B2, B6, PP, a także prowitaminę A. Figi są smaczą i przede wszytkim zdrową przekąską. więcej »
Dodano: 2014-07-01
VIVIOCena: 5.5 zł

Kraj pochodzenia:Azja

Żurawina 500g

 Żurawina 500g

Spożywanie żurawiny dostarcza do organizmu duże ilości błonnika, który obniża ryzyko choroby wieńcowej, zawału, nadciśnienia, cukrzycy, otyłości i chorób żołądkowo- jelitowych. W kuchni najczęściej stosuje się żurawinę na surowo. Przyrządza się z niej zdrowy i smaczny sok, kisiel i nalewki. Z żurawiny przygotowuje się też konfitury, dodaje się ją do drobiu, serów pleśniowych i wieprzowiny. więcej »
Dodano: 2014-07-01
VvioCena: 13 zł

Kraj pochodzenia:USA

Jagody goji 500g

 Jagody goji 500g

Niezwykłe właściwości jagód Goji: Owoce kolcowoju, znane, jako owoce Goji, to krzew z rodziny psiankowatych, który w Polsce występuje, jako roślina ozdobna. Posiada jasnopomarańczowe, lub czerwone owoce, o wysokiej zawartości składników pokarmowych. W chińskiej kuchni wykorzystuje się owoce i korzeń krzewu, a w medycynie- owoce. Owoce Goi są źródłem cennych składników pokarmowych, o szerokich właściwościach. więcej »
Dodano: 2014-05-19
VIVIOCena: 25 zł

Kraj pochodzenia:Chiny

owoce borówki amerykańskiej świeże , ekologicznie produkowane

owoce borówki amerykańskiej świeże , ekologicznie produkowane

Owoce wyprodukowane w naszym gospodarstwie dostarczane są do odbiorcy lub sprzedawane na miejscu . Cena owoców zależna jest od ceny rynkowej i ilości zakupionych owoców oraz rodzaju ich opakowania. Najtaniej borówka kosztuje w kobiałkach pakowana po 3 kg. Ceny hurtowe stosujemy przy zakupach powyżej 300zł jednorazowo. Świeże owoce z naszej ekologicznej plantacji dostępne są od początku lipca do początku września.Zebrane owoce w miarę potrzeby schładzamy do tem. +5 stopni. Tak przygotowane owoce zachowują świeżość przez 10 dni i nic nie tracą na swej jakości i wartości odżywczej. więcej »
Dodano: 2013-02-18
Gospodarstwo Szkółkarsko Ogrodnicze Piotr i Bożena Wójcik

Kraj pochodzenia:Polska

Ekologiczne owoce borówki wysokiej

 Ekologiczne owoce borówki wysokiej

Proponujemy b. wysokiej jakości świeże owoce borówki wysokiej. Sprzedajemy około 2t tygodniowo w okresie lipca, sierpnia, września. Owoce pochodzą z naszego ekologicznego gospodarstwa. więcej »
Dodano: 2011-02-23
JiK Rzeźniccy ; Kazimierzów 8; gm.Regnów

Owoce derenia

 Owoce derenia

Mamy w swojej ofercie owoce derenia jadalnego, które można wykorzystać do produkcji powideł, dżemów oraz nalewek. Można łączyć je z innymi owocami. Owoce sprzedajemy w opakowaniach. dostawa/przesyłka lub odbiór osobisty, cena d/u. więcej »
Dodano: 2013-09-29
www.ekoborowka.pl

Kraj pochodzenia:Polska