Produkty spożywcze

Jesteś tutaj: » Strona główna » Wody mineralne

Wody mineralne

Woda źródlana

woda źródlana Kończanka czerpana ze studni SW-10 na Podbeskidziu, w wiosce Kończyce Małe niedaleko Cieszyna. więcej »
Dodano: 2018-10-09
Brak danych

Woda Java 1,5l alkaliczna (zasadowa)

 Woda Java 1,5l alkaliczna (zasadowa)

Średniozmineralizowana woda o naturalnym odczynie zasadowym, polecana przede wszystkim dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Wydobywana ze źródła na Podkarpaciu woda jest antyoksydantem, posiadającym ujemny potencjał REDOX i pH powyżej 9. Dzięki temu woda Java wspomaga zwalczanie wolnych rodników i utleniaczy, hamuje proces starzenia się organizmu, pozwala też na utrzymanie prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej, co ma bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie. więcej »
Dodano: 2017-03-08
Wody KarpackieCena: 9.2 zł

Kraj pochodzenia:Polska

BUTELKA - BIDON - WODA ALKALICZNA - ACT NATURAL

 BUTELKA - BIDON - WODA ALKALICZNA - ACT NATURAL

BUTELKA ALKALICZNA 600ml Niepozorny plastikowy bidon do wody o niezwykłych właściwościach. Butelka o pojemności ok. 600 ml wykonana jest z polyactydu (PLA) – tworzywa termoplastycznego całkowicie biodegradowalnego, pochodzącego ze źródeł odnawialnych takich jak skrobia kukurydziana, buraki cukrowe, trzcina cukrowa, tapioka. Materiał ten jest nieszkodliwy dla ludzi i środowiska i jest używany do produkcji folii, kubków i butelek. Polyactyd został wzbogacony minerałami ziem alkalicznych (tlenki litowców i berylowców) rozpuszczającymi się w wodzie tworząc mocne zasady. Organizm człowieka ma odczyn pH między 7,0 a 7,8, toteż najlepsza dla zdrowia i ciała woda, którą człowiek pije powinna mieć odczyn lekko zasadowy (alkaliczny). Efekt taki można uzyskać poprzez stosowanie specjalnych urządzeń, przeważnie podłączanych do prądu lub poprzez stosowanie specjalnych wkładów do alkalizacji wody, ale jest to zbyt drogie i niewygodne. Wymaga dostępu do prądu, a wkład hałasuje w butelce. Wystarczyło stworzyć butelkę ze specjalnego materiału o właściwościach alkalicznych i gotowe. Po wlaniu wody do butelki odczyn alkaliczny uzyskujemy po ok. 15–30 minutach (optymanie po 1h) i po wstrząśnięciu. Przy założeniu 3-krotnego napełnienia buteki w ciągu dnia, jej skuteczność utrzymuje się przez okres 4 lat. Rezultaty picia wody alkalicznej: Poprawia stan naszej skóry i nasze ogólne samopoczucie Eliminuje wolne rodniki Zjonizowana woda dodaje energii i dotlenia Zawiera i uwalnia składniki mineralne takie jak wapń, magnez, żelazo Efekt sterylizacji więcej »
Dodano: 2016-01-29
ACTCena: 119.95 zł

Dystrybutory wody źródlanej

 Dystrybutory wody źródlanej

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór dystrybutorów wody źródlanej o różnej pojemności i mocy. Posiadamy również dystrybutory oparte na technologii filtracji tzw. P.O.U. (z ang. point of use). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2015-04-15
Brak danych

Woda Wieniecka Selenka

 Woda Wieniecka Selenka

Oferujemy wodę średniozmineralizowaną ”Selenka” Wieniec-Zdrój. Wydobywana jest ona ze źródła studni głębinowej miejscowości uzdrowiskowej Wieńcu Zdroju na Kujawach. więcej »
Dodano: 2015-02-17
Brak danych

Woda kokosowa

 Woda kokosowa

NATURY-SMAK zapewnia Państwu szeroki wybór naturalnych napojów, takich jak soki oraz woda owocowa. Zapraszamy. więcej »
Dodano: 2014-07-24
Brak danych

Dystrybutor do wody

 Dystrybutor do wody

Oszczędzaj czas i pieniądze z naszymi urządzeniami filtrującymi! Pozbądź się niewygodnych baniaków z wodą i zredukuj koszty wody pitnej nawet o 60% Dystrybutor filtrujący do wody pitnej Aquatal to niezawodny i elegancki produkt. Jego doskonały wygląd sprawia, że idealnie się komponuję zarówno w przestrzeni mieszkalnej i biurowej. Dystrybutor Classic wyposażony jest w system filtracyjny w postaci dwóch filtrów, pierwszy z nich jest wykonany z włókniny polipropylenowej, która zatrzymuje piasek, rdzę i inne zanieczyszczenia mechaniczne powyżej 10 mikronów, oraz jest odporna na rozwój bakterii. Drugi filtr wypełniony węglem z łupin orzechów kokosowych nadaje wodzie doskonały smak i zapach wody, przeznaczony jest do uzdatniania wody pitnej. Zbiornik na wodę jest wykonany ze stali nierdzewnej, pokrytej warstwą Nanosrebra, zapobiegającej powstawaniu bakterii. Pamiętaj! Wszystkie nasze urządzenia posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed przeciekami. więcej »
Dodano: 2014-05-19
Aquatal

Naturalna woda źródlana

 Naturalna woda źródlana

Woda o doskonałej jakości, dostarczana w butlach o pojemności 18l oraz 9l. Naturalna woda źródlana Kończanka czerpana ze studni SW-10, która się znajduje na Podbeskidziu, w wiosce Kończyce Małe niedaleko Cieszyna. więcej »
Dodano: 2011-09-14
Brak danych

Natura Woda Źródlana

•BEZPŁATNE DOSTAWY - w miejsce i czasie ustalonym przez Klienta, •OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I WYGODĘ - przygotowanie wysokiej jakości kawy czy herbaty trwa chwilę, •BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENĘ - urządzenia dozujące są łatwe i bezpieczne w obsłudze, •ESTETYKĘ I OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA, •JAKOŚĆ POTRAW- nasza woda ze względu na swój wyselekcjonowany skład chemiczny doskonale nadaje się do przyrządzania potraw •SZYBKI SERWIS techniczny w siedzibie Klienta, •STAŁĄ OPIEKĘ naszego przedstawiciela więcej »
Dodano: 2011-01-06
Natura Sp. z o.o.

Wody lecznicze

Zapraszamy Hurt-Detal wód mineralnych i leczniczych.Piwa regionalne.Piwo czeskie.Napoje i soki. Wody lecznicze więcej »
Dodano: 2012-10-15
Brak danych

Woda mineralna Cisowianka

 Woda mineralna Cisowianka

Oferujemy wodę mineralną Cisowianka gazowaną, lekko gazowaną i niegazowaną w różnych pojemnościach butelki więcej »
Dodano: 2012-02-25
Cisowianka

Wody Źródlane

 Wody Źródlane

Wody Borucin pochodzą z ujęcia położonego na ekologicznie czystym obszarze południowo-zachodniej części Kotliny Raciborskiej w wylotu Bramy Morawskiej. Dzięki układowi warstw podłoża, Wody Borucin potrzebują 150 lat aby przedostać się z powierzchni gleby do źródła. Długotrwały proces kształtuje wodę o niepowtarzalnej jakości. Krystalicznie czysta woda wydobywana jest z głębokości 60 m., to jest poniżej głębokich warstw filtracyjnych. więcej »
Dodano: 2011-12-01
Wody Borucin

Kraj pochodzenia:PL

Woda źródlana

 Woda źródlana

Bardzo smaczna woda niegazowana nalewana do butelek typu PET o poj. 1,5l oraz 5 l. Woda wydobywana jest z jurajskich pokładów wodnych o wysokiej zawartości składników ogólnych równych 457,55 mg/l. Cechuje się niską zawartością sodu. więcej »
Dodano: 2011-11-02
Ewars

Woda w syfonach

 Woda w syfonach

Bardzo smaczna woda gazowana zwana czasami wodą sodową nalewana do butelek syfonowych o poj. 2l. Woda wydobywana jest z jurajskich pokładów wodnych o wysokiej zawartości składników ogólnych równych 457,55 mg/l. Cechuje się niską zawartością sodu. więcej »
Dodano: 2011-11-02
Ewars

Kraj pochodzenia:Polska