Produkty spożywcze

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kasze

Kasze

Kasza jaglana

 Kasza jaglana

Kasza jaglana jest zasadotwórcza i neutralizuje negatywne skutki uboczne codziennej, zakwaszonej diety, która oddziałuje niekorzystnie na organizm. Nie zawiera glutenu, dlatego mogą ją jeść alergicy i niemowlęta. Kasza jaglana zawiera krzemionkę, która rzadko występuje w produktach spożywczych. Zapewnia ona zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci i utrzymuje naczynia krwionośne w dobrym stanie. Krzemionka przyspiesza, też procesy przemiany materii i ułatwia odchudzanie. więcej »
Dodano: 2014-06-16
VIVIOCena: 3.5 zł

Kraj pochodzenia:Polska

Kasza gryczana

Kasza gryczana należy do czołówki kasz mających zbawienny wpływ na nasz organizm, ze względu na dużą zawartość krzemu. W medycynie ludowej stosowana była przez kobiety do ograniczenia zbyt obfitego miesiączkowania. Odwar po ugotowanej kaszy może być stosowany jako środek na zatrzymanie biegunki. Doskonale wpływa na regenerację systemu nerwowego i regulację poziomu cukru we krwi. więcej »
Dodano: 2013-07-19
Brak danychCena: 8 zł

Orkisz ziarno/kasza 30kg

 Orkisz ziarno/kasza 30kg

Orkisz wzmacnia ciało, jest pomocny m.in. w stanach zmęczenia, zmniejszenia wydolności organizmu, nawracających zakażeniach, alergiach, zaburzeniach przemiany wapnia, dusznicy bolesnej, dolegliwościach ze strony serca i ogólnie układu krążenia, chorobach wątroby, chorobach nerek. Poprawia trawienie oraz funkcje układu nerwowego. więcej »
Dodano: 2011-12-16
Plantacja Żeń-SzeńCena: 180 zł

Rodzaj:orkiszowa